Blog Listing

Curs online asincron pentru părinți: „Cele 7 deprinderi ale familiilor eficace”

Stimați părinți,
Școala noastră face parte din programul Școala Încrederii, cel mai mare program de transformare a educației din România. Dumneavoastră, în calitate de părinte a unui elev dintr-o unitate de învățământ din Școala Încrederii, puteți obține acces gratuit la materiale de dezvoltare personală și parenting, printre care se numără cursul online asincron: „Cele 7 deprinderi ale familiilor eficace”, pe platforma online Școala Încrederii.
Dacă doriți să obțineți acces la cursul online asincron și la webinariile online aferente, vă invităm să completați datele dumneavoastră de contact în acest formular: https://forms.gle/5onQrMv2uzvFMyaw9 . La câteva ore de la completarea formularului, veți primi prin e-mail instrucțiuni pentru accesarea contului dumneavoastră pe platforma online Școala Încrederii, unde veți putea urmări cursul „Cele 7 deprinderi ale familiilor eficace”.
Vă dorim vizionare plăcută!